V zadnjem tednu šolskih počitnic je Šolski sklad OŠ Rače predal šolske potrebščine družinah, ki so jim bile odobrene vloge v sklopu dobrodelne akcije. Nič od tega ne bi bilo možno brez sponzorjev, ki se jim na tem mestu s hvaležnostjo zahvaljujemo.

Zlati donatorji (300 EUR in več): Energija in okolje d.o.o., Kopija Nova d.o.o., Nada Kmetec

Srebrni donatorji (100-300 EUR): Damanjko Andrej, ZGD Frka d.o.o., Krovstvo Franc Gavez s.p., Saplex d.o.o., Linija projekt d.o.o., PGD Rače, Oben-auf d.o.o., AS boats d.o.o., ZU-VIL, Zupe Zlatko s.p., Zoran Efremov s.p., Viteh d.o.o., Oljarna Fram d.o.o., Ba-gi, gradbeni inženiring d.o.o., Montaža Škrban d.o.o., Hiša daril d.o.o., Pralteh – Matjaž Weis s.p., Ribogojnica Požeg – Franc Krumpak s.p.

Bronasti donatorji (do 100 EUR): Gogič Tina, Danilo Gradišnik s.p., Kormedia – Judita Šegula s.p., An-ko d.o.o., IPEN d.o.o., Siniša Kočaber s.p., Avtomehanična delavnica Tomislav Jakopin s.p., Hvauc Frančišek s.p., Konditor d.o.o., Koželj Katarina, Jurše Jasna, Mladinska knjiga trgovina d.o.o.