Select Page

Že vrsto let na naši šoli izvajamo projekt druženja z naslovom Bodimo prijatelji. Predvsem želimo poudariti pomen druženja učencev predmetne in razredne stopnje. Učenci osmih razredov naše šole postanejo prijatelji z učenci prvih razredov in se z njimi družijo med odmori, jim pomagajo na poti spoznavanja šolskega življenja, se z njimi igrajo, jih učijo, jim svetujejo.

Tudi letošnje šolsko leto se je začelo v izjemnem vzdušju in povezovanju otrok obeh generacij. Sprejem v telovadnici prvi šolski dan, jutranja pomoč pri spremstvu do učilnice, bralne urice v mesecu branja, sprejem v Šolsko skupnost OŠ Rače in igralne urice so dogodki v prvih dveh mesecih našega druženja. Tako so se prvošolci na igralni urici zahvalili prijateljem osmošolcem:

DRAGI VELIKI PRIJATELJI!

HVALA ZA POMOČ. HVALA, KER STE SI VZELI ČAS ZA NAS, ZGODAJ ZJUTRAJ VSTAJALI IN NAS PRIČAKALI Z NASMEHOM V GARDEROBI, NAS POSPREMILI DO UČILNICE IN POSKRBELI, DA TORBICE NISO BILE PRETEŽKE, VSO POT Z NAMI KLEPETALI.

HVALA ZA OBČUTEK VARNOSTI. TI TRENUTKI SO NEPOZABNI IN BODO V NAS OSTALI ZA VEDNO.

Učiteljice prvih in osmih razredov

FOTOGRAFIJE

Dostopnost