Letos marca se je za šolo začelo graditi novo parkirišče za učitelje. Učenci osmih in četrtih razredov smo se odločili, da bomo uredili tudi okolico bodočega parkirišča. V okviru razširjenega programa in proste ure smo 16. 3. 2024 začeli z delom. Četrtošolci so se odpravili pobirat smeti okoli šole, medtem ko smo osmošolci poprijeli za grablje in metle ter pometli in počistili del parkirišča. Da pa smo si popestrili delo, smo se fotografirali, se pogovarjali, smejali in uživali, čeprav je bilo zelo vroče. Bližal se je že konec, zato smo zaključili. Učenci in učitelji smo opazili veliko spremembo. Parkirišče je pričelo dobivati lepšo in čistejšo podobo. Bili smo ponosni, da smo lahko opravili dobro delo v korist šoli. Po odsluženem prostovoljnem čiščenju smo se odpravili na zasluženo kosilo.

Avtorica: Saša Reljić, 8. b