Spoštovani starši!

V ponedeljek, 22. februarja 2021 se končno vračamo v šolo vsi učenci in zaposleni. Ta dan smo nestrpno čakali.

Nekaj napotkov:

• V šolo naj pridejo samo popolnoma zdravi učenci.
  • Vaše otroke pričakujemo v šoli zjutraj okrog 8.15. Tisti, ki pridejo prej, se v avli oz. garderobi preobujejo in gredo takoj v matične razrede.
  • Za vstop v šolo učenci potrebujejo zaščitne maske.
  • V šolo učenci vstopajo posamično ob skrbi za primerno varnostno razdaljo.
  • Pri vhodu bodo učence pričakale dežurne osebe ter jih usmerile do matične učilnice.
  • Učenci 1. razredov vstopajo v šolo pri vhodu 3 (stari del šole), vsi ostali pri vhodu 1 (avla pri telovadnici). V avli se preobujejo v šolske copate in gredo v matične učilnice.
  • Učenci odhajajo iz šole domov po urniku. Učenci uporabijo isti vhod/izhod kot ob prihodu v šolo.
  • Starši, ki prihajate po otroke, najavite prihod po otroka dežurni osebi pri vhodu in počakate na prihod vašega otroka pred vhodom. V šolo starši ne vstopajte.
  • Vozni red šolskega avtobusa je enak kot v oktobru 2020. Objavljen je na spletni strani šole.
  • Pouk se bo izvajal po veljavnem urniku.

Prvo šolsko uro bodo učenci preživeli v družbi razrednikov. Razredniki jim bodo posredovali vse potrebne informacije.

Vsem skupaj želim miren in uspešen nov začetek pouka.

Rolando Lašič

Dokumenti: