V soboto, 9. 12. 2017, smo se na sneženo jutro zbrali v telovadnici naše šole, kjer smo že drugo leto zapored gostili turnir v ŠKL T-ballu. Na turnirju so se pomerile ekipe četrtih in petih razredov iz okoliških osnovnih šol in sicer: OŠ Leona Štuklja 4 in OŠ Leona Štuklja 5, OŠ Duplek, OŠ Poljčane, »All star ekipa« iz učencev in učenk različnih šol ter domača ekipa iz OŠ Rače. Tekmovanje je potekalo pod budnim očesom sodniške trojice iz Ljubljane. Naši učenci in učenke, so pod vodstvom učitelja športa Žana Bedenika, osvojili 1. mesto ter pobrali pokal in sladke nagrade! Drugo mesto je zasedla ekipa OŠ Leona Štuklja 5, tretje mesto pa OŠ Poljčane. Učitelji in učenci so bili nad tekmovanjem navdušeni, prav tako tudi starši, s katerimi smo na koncu učitelji odigrali še dodatno prijateljsko tekmo. Vsem ekipam in staršem se zahvaljujemo za sodelovanje ter fair play in se že veselimo prihodnjih srečanj.

FOTOGRAFIJE

ŠKL