Select Page

Prvi šolski dan bo pouk za učence od 2. do 9. razreda potekal od 8. 20 do 12. 05. Za vse učence bo organizirana šolska malica. Kosilo bo organizirano za učence, ki bodo razredniku to sporočili ob prihodu v šolo.

Za učence od 2. do 5. razreda bodo prvi šolski dan organizirane dejavnosti RAP – a od 12. 05 do 16. 10.

PRIHOD V ŠOLO

1. Učenci pridejo v šolo ob 8. 15. Pričakajo jih razredniki na določenem delu šolskega dvorišča:
    • Učenci 2. in 3. razreda se zberejo na novo ograjenem šolskem parku – pri vhodu za obiskovalce nasproti tovarne ALBAUGH TKI. Vhod v park je iz parkirišča pri športni dvorani.
    • Učenci 4. in 5. razreda se zberejo na šolskem dvorišču (pri vhodu 1 – športna dvorana).
    • Učenci od 6. do 9. razreda se zberejo na asfaltnem igrišču za šolo.
  2. Starši ne vstopajo v šolo.
  3. Učenci od 2. do 3. razreda prvi dan prinesejo v šolo šolske copate in prazno šolsko torbo, da bodo lahko domov odnesli delovne zvezke, ki jih dobijo v šoli.
  4. Učenci 4. in 5. razreda prinesejo v šolo šolske copate in vse šolske potrebščine.
  5. Učenci od 6. do 9. razreda prinesejo v šolo šolske copate, peresnico, beležko in ključek za garderobno omarico.
  6. Učenci od 1. do 9. razreda morajo v skupnih prostorih nositi zaščitne maske. Prinesejo jih od doma. Če kdo ne bo imel maske jo bo dobil v šoli.

ODHODI DOMOV

• Učenci od 2. do 5. razreda prinesejo podpisano sporočilo staršev o odhodu domov in kosilu prvi šolski dan.
  • Učenci od 6. do 9. razreda gredo domov takoj po končanem pouku.
  • Učenci 2. in 3. razreda, ki gredo domov takoj po pouku, uporabijo izhod 3 (vhod iz zadnje strani šole, ki je bil do sedaj namenjen skupinam vrtca). Starši na otroke počakate pred vhodom 3.
  • Učence od 2. do 5. razreda, ki bodo ostali v razširjenem programu, starši prevzamejo na šolskem igrišču pri športni dvorani.

ŠOLSKI AVTOBUS 1. 9. 2020

Glede na priporočila NIJZ morajo učenci na šolskem avtobusu obvezno nositi maske.

RELACIJA OKVIRNI ČAS ODHODA 1. 9. 2020
                                              PREVOZI UČENCEV V ŠOLO

Ješenca Ljubljanska c. (Gostilna Kostanj) – Turnerjeva ul. (As Boats) – Cesta na Ješenco (Shell) – Ješenca – Požeg (dom krajanov Ješenca-Požeg) – Ješenca (žel. prehod) – Ulica Bratov Turjakov (piramida) – OŠ Rače

Zg. Gorica – Sp. Gorica – Podova – Brezula –  Sp. Rače (Ptujska cesta) – OŠ Rače